Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Архів - Гру 26, 2017

День Енергетика і Мафія

Опубліковано: 26.12.2017 ; Переглядів: 644
ФОТО
 

20 грудня в корпусі ННІ ЕКТ панувала особливо тепла атмосфера, адже студентська рада інституту проводила тематичне святкування Дня енергетика у стилі «Мафія».

Ключові слова:

Даруйте оточуючим миті щастя, даруйте любов!

Опубліковано: 26.12.2017 ; Переглядів: 663
ФОТО
 

Д о Дня святого Миколая, а також новорічних свят, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.Василенка організував святкові привітання для вихованців Кочетоцької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату.

Ключові слова:

Нові можливості для малих та середніх сільгоспвиробників (Відео)

Опубліковано: 26.12.2017 ; Переглядів: 288
ФОТО
 

18 грудня на базі ХНТУСГ ім. П. Василенка за сприяння Харківського університетського консорціуму, проекту USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників" (КЕП), проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (“Агросільрозвиток”), проекту USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА провів агрофінансовий форум "Нові можливості для малих та середніх сільгоспвиробників".

Ключові слова:

Почесний гість університету

Опубліковано: 26.12.2017 ; Переглядів: 484
ФОТО
 

Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка з офіційним візитом відвідав голова Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України, академік Національної академії наук України, член Президії Академії Володимир Семиноженко.

Ключові слова:

Міжкафедральний науковий семінар

Опубліковано: 26.12.2017 ; Переглядів: 81
ФОТО
 

У грудні 2017 року на кафедрі ТПХВ ННІ ПХВ відбулась серія міжкафедральних наукових семінарів присвячених виробництву круп’яних та хлібних продуктів підвищеної харчової та біологічної цінності. Аспіранти кафедри доповідали про свої наукові розробки, які представлені в дисертаційних роботах.

Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика