Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Архів - Гру 2, 2017

Вища школа Харківщини — кращі імена!

Опубліковано: 2.12.2017 ; Переглядів: 330
ФОТО
 

28 листопада у Палаці студентів НТУ «ХПІ» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ХІХ обласного конкурсу «Вища школа Харківщини - кращі імена», на якій Гурський Петро Васильович, к.т.н., доцент, професор кафедри обладнання та інжинірингу переробних та харчових виробництв ХНТУСГ ім. П. Василенка отримав заслужену нагороду - диплом у номінації «Викладач фундаментальних дисциплін».

Ключові слова:

Пізнавальна екскурсія до Головного управління ДФС у Харківській області

Опубліковано: 2.12.2017 ; Переглядів: 281
ФОТО
 

В 29 листопада завдяки спільним зусиллям начальника Центральної об’єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Державної фіскальної служби України у Харківській області – Зайцева Ю.О., начальника відділу організації роботи – Котенко О.В. і завідувача кафедри обліку та аудиту д.е.н., професора – Маренич Т.Г., була організована пізнавальна екскурсія для студентів першого та третього курсів (групи 15-ОА/ФН та 33-ОА) навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту ХНТУСГ ім. Петра Василенка.

Ключові слова:

СЕМІНАР З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

Опубліковано: 2.12.2017 ; Переглядів: 289
ФОТО
 

Виробнича практика студентів є одним із важливих видів навчальної роботи і здійснюється з метою набуття виробничих навиків та практичного досвіду. 28 листопада в навчально-науковому інституті технічного сервісу відбувся семінар з виробничої практики.

Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика