Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Архів - Гру 15, 2017

Результати творчого конкурсу «Я МЕР МІСТА МАЙБУТНЬОГО»

Опубліковано: 15.12.2017 ; Переглядів: 652
ФОТО
 

Згідно з графіком проведення виховних заходів в гуртожитку № 4 на 2017/2018 н.р. навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту та плану організаційних заходів кафедри обліку та аудиту на відповідний період 13 грудня викладачами кафедри було проведено творчий конкурс на написання тематичного ессе «Я МЕР МІСТА МАЙБУТНЬОГО» для мешканців студентського гуртожитку № 4 за адресою вул. Алчевських 44 А.

Ключові слова:

Тільки разом ми зможемо досягти високих результатів і йти вперед!

Опубліковано: 15.12.2017 ; Переглядів: 610
ФОТО
 

14 грудня в Національному університеті біоресурсів і природокористування Благодійний фонд Бориса Колеснікова, підбиваючи підсумки Всеукраїнського освітнього проекту «Агро 2018», озвучив імена 30 переможців, серед яких була студентка 4 курсу навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства ім.. П. Василенка Лісман Ольга.

Ключові слова:

Підсумки виборів Голови студентського парламенту університету

Опубліковано: 15.12.2017 ; Переглядів: 426
ФОТО
 

14 грудня 2017 року, в Харківському національному технічному університеті сільського господарства відбулися вибору Голови студентського парламенту.

Ключові слова:

Участь у науково-практичному семінарі «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення»

Опубліковано: 15.12.2017 ; Переглядів: 233
ФОТО
 

Директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н. М. 11.-12.12.17 прийняла участь у науково-практичному семінарі «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення», що відбувся у м .Києві на базі НТБ ім. Г. Денисенка НТУ КПІ ім. І. Сікорського. Основним напрямком роботи семнару було обговорення теоретико-методологічних аспектів стратегічного управліня як безперервного процесу, а також практичний досвід українських та зарубіжних бібліотек у стратегічному менеджменті. Стендова доповідь "Провайдинг інноваційної діяльності в бібліотеках ВНЗ", що підготовлена Наталією Миколаївною, дала можливість обмінятись досвідом з учасниками семінару власними напрацюваннями та досягненнями в питаннях розроблення та реалізації дієвих стратегій розвитку бібліотек у сучасному мінливому світі.

Читати далі...

Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика