Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Архів - Лис 8, 2017

Грабар Наталя Григорівна - ювіляр!

Опубліковано: 8.11.2017 ; Переглядів: 165
ФОТО
 

6-й випуск бібліографічного покажчика з серії «Науковці нашого університету» присвячений кандидату наук із соціальних комунікацій, доценту кафедри культурних універсалій, головному бібліографу Наукової бібліотеки ХНТУСГ Грабар Наталі Григорівні. Співробітники Наукової бібліотеки приєднуються до вітань з ювілеєм, бажають творчих успіхів і працювати на благо університету та нашої бібліотеки ще багато-багато років!

Читати далі...

Ключові слова:

ПРЕДСТАВНИКИ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "ФОНД БОРИСА КОЛЄСНІКОВА"

Опубліковано: 8.11.2017 ; Переглядів: 401
ФОТО
 

1 листопада кафедру технологій переробних і харчових виробництв ННІ ПХВ відвідали представники благодійного фонду "Фонд Бориса Колєснікова" з метою підтримки талановитих студентів. Благодійний Фонд в рамках своєї статутної діяльності реалізує благодійний конкурс за напрямком «Освіта і наука».

Ключові слова:

Студентський турнір з історії

Опубліковано: 8.11.2017 ; Переглядів: 272
ФОТО
 

2 листопада в нашому університеті відбувся І етап VI Всеукраїнського студентського турніру з історії, організатором якого була кафедра ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін.

Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика