Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Абітурієнту

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

Опубліковано: 2.06.2017 ; Переглядів: 2797

І Н Ф О Р М А Ц І Я    Д Л Я    В С Т У П Н И К І В

  

Щоб отримати більш детальну інформацію про кожен з навчально-наукових інститутів ХНТУ сільського господарства ім. Петра Василенка, натисніть на малюнок. 

 

ННІ
енергетики та комп'ютерних технологій

ННІ
механотроніки і систем менеджменту
ННІ
технічного
сервісу
ННІ
переробних і харчових виробництв
ННІ
бізнесу і менеджменту
Ключові слова:

Увага!

Опубліковано: 1.06.2017 ; Переглядів: 644

Увага!

Опубліковано: 13.04.2017 ; Переглядів: 288

Шановні друзі!

Опубліковано: 7.04.2017 ; Переглядів: 292

Маємо повідомити приємні новини! ХНТУСГ ім. Петра Василенка одержав ліцензію на підготовку баклаврів і магістрів за сучасною перспективною спеціальністю «МАРКЕТИНГ».

Отже, вже у 2017 році будуть запроваджені навчальні програми та розпочнеться навчальний процес для студентів, обравших спеціальність «МАРКЕТИНГ» у ХНТУСГ ім. Петра Василенка.

Переваги вибору спеціальності «МАРКЕТИНГ» у ХНТУСГ ім. Петра Василенка: висока потреба у спеціалістах з маркетингу в аграрному бізнесі та інноваційній сфері; висококваліфікований склад викладачів; інтерактивне навчання, тренінги, маркетингові дослідження; стажування у відомих компаніях в Україні та за кордоном.

Ключові слова:

Традиції співпраці продовжуються!

Опубліковано: 18.03.2017 ; Переглядів: 319
ФОТО
 

Нещодавно викладачі Навчально-наукового інституту механотроніки та систем менеджменту кафедр «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» і «Безпеки життєдіяльності та права»: Ряснянська А.М., Переверзєва Л.М., Дуюнова Т.В. завітали до Вовчанська – міста на північному-сході Харківської області з більш ніж трьохсотрічною історією. Метою візиту стало запрошення майбутніх абітурієнтів до навчання в університеті за новими спеціальностями: «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Право».

Ключові слова:

Увага!

Опубліковано: 15.02.2017 ; Переглядів: 293
фото
Ключові слова:

Запрошення на навчання 2017

Опубліковано: 13.12.2016 ; Переглядів: 469
фото
фото
Ключові слова:
RSS-матеріал

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика